Jeff BridgesI

Jeffrey Leon Bridges

8,2
37 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Bridges

co on ma z ta szczena ? mam wrazenie, ze coraz bardziej mu 'idzie' do przodu i coraz dziwniej mowi.

piotrszmidt16

Dokładnie tak jak godosz, przeca tyn chop z roku na rok coroz bardziej bluko. Łon godo choby mioł gymba pełno szałotu, abo innych meszketów.

Bokciu

A tak po polsku ?

buterfly

Niestety, musisz zajrzeć do słownika, mnie też ku.wica bierze jak widzę komentarze w języku angielskim.

Bokciu

Gdyby było napisane po polsku, to i słownik do niczego nie byłby potrzebny .

buterfly

Gada jakby miał usta zapchane sałatką albo innymi smakołykami. Podpowiedź z Mazowsza i wujka gugla.

TangoAndWaltz

A pierwsze, że gada od rzeczy.

TangoAndWaltz

W moim odczuciu ma świetny głos, nawet jak gada o rzeczy :)

piotrszmidt16

Co do bełkotania z gębą pełną klusek, bo tak to mniej więcej wychodzi po mazowiecku, to mam wrażenie, że jest to dosyć płynne. Ma momenty, że wchodzi w mamrotanie, a ma momenty, że przechodzi na głos jak dzwon. I jakoś trudno mi tutaj znaleźć algorytm. Jak chce, to słychać go na drugim końcu Hollywood.

TangoAndWaltz

Powiedziałabym tak: prywatnie zaczyna nabierać nawyków patriarchalnego starca mamroczącego we własną brodę, ale znajomość technik aktorskich sprawia, że ten proces nie jest pełny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones