Jeff BridgesI

Jeffrey Leon Bridges

8,2
37 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Bridges

Należały się Oscary, zarówno jemu, jak i Waltzowi. Gratuluję!

lew890

Wreszcie.... jeden z moich ulubionych aktorów, gratuluję

lew890

Nareszcie! Jeden z najwybitniejszych aktorów w końcu otrzymał statuetkę. Bardzo mnie to cieszy.
Jeszcze jest kilku takich co to powinni w końcu dostać ową nagrodę, np. Oldman, który nawet nie był nigdy nominowany.
Tak czy siak dobrze, że w tym roku Oscara dostał Bridges i Waltz za "Bękartów wojny" oraz Bullock, którą lubię jako aktorkę.

ABEL

Oldman wybierając role nie ułatwia tego zadania;) Szkoda. Dobrze, że Bridges raz na jakiś czas stwarza mocną kreację. Cieszę się, że dostał nagrodę.

5IN

nie do końca, Gary zasłużył na Oscara drugoplanowego już za JFK, a potem jeszcze za Romea i Leona, a skoro Jeff miał nominację za The Contender, to tym bardziej Gary zasłużył za rolę w tym samym filmie... ale cieszę, że Jeffrey dostał teraz, wśród nominowanych był jedynym wielkim aktorem, dziękujemy Clooneyom, Hanksom i innym drewniakom

Slasher_McKagan

cieszę się, wybacznie me niechlujstwo ;)

lew890

Mimo, że jestem wielką fanką Firtha, to muszę się z wami zgodzić, Oscar jak najbardziej zasłużony.

lew890

Zgadzam się w 100%, zdecydowanie dobre wybory Akademii, brawo Jeff Bridges - well done:)

pucek1984_2

A ja nie do końca. Bridges zagrał poprawnie, ale nie lepiej niż Renner czy Clooney. Polecam swoją recenzję na http://golden-slumbers-blog.blogspot.com/

Pike_Bishop

Dziś rzadko nagradza się na prawdę wielkich aktorów nie wspominając już o tych jeszcze nie tak starych którzy na tego Oscara od dawna zasługują. Oldman, Fiennes, Rickman, Depp, McGregor, DiCaprio, Ford, Malkovich, Buscemi i cała plejada wielkich nazwisk którzy mogą liczyć co najwyżej na nominacje do Oscara choć i tak częściej są pomijani. W tym roku akurat Akademia dokonała bardzo dobrego wyboru ale niestety rzadko im się to zdarza

lew890

Świetna wiadomość, jeden z moich ulubionych aktorów, a w "Creazy Heart" faktycznie kunszt pokazał.

lew890

On tego oscara to dostal chyba na zasadzie " dajmy mu go do trumny zanim zamkną wieko"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones