Jeff BridgesI

Jeffrey Leon Bridges

8,2
37 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Bridges

W wielu filmach poprostu odbębnił swoje i tyle (np. Iron Man -- gra w tym filmie jak w teatrzyku dla dzieci z
prowincji). Poza tym, ma niezbyt plastyczną twarz. Zapasiewicz to to nie jest.....

Cpt_Spaulding

Wybacz ale uważam, że jesteś ignorantem... który chyba nie oglądał BIG Lebowski.

Pig_us

Big L. widziałem 2 razy -- to udany film, momentami nawet śmieszny, ale nie ze względu grę J.Bridges'a, choć
niewątpliwie to jeden z jego bardziej udanych występów. Amen.

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Iron Man to nie jest film o charakterze filozoficznym, z którego mogły by wyniknąć głębsze przemyślenia. Nie można w takim filmie dobrze zagrać, trzeba po prostu odbębnić swoje i finito.

dobry aktor nawet wieszak zagra po mistrzowsku, nawet w głupawym filmie dla dzieci.

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

No więc kto i gdzie "tak" dobrze zagrał(podaj mi takiego gniota)?

Zegarek Iana McKellena w nowej wersji 'Pięknej i Bestii'?

'Iron Man' jest solidną chałturą rozrywkową. Dużo efektów i ostre tempo.

Cpt_Spaulding

Bardzo prosta odpowiedź. Jego gra w "Zaginionej" była na tyle zatrważająca, co przekonująca. Polecam ten film.

Cpt_Spaulding

Niezbyt plastyczna twarz? To odpal sobie 'Arlington Road'. Scenę, gdzie ratuje dzieciaka z rozwaloną ręką. Albo 'Eksplozję'.

TangoAndWaltz

OK, sprawdzę przy okazji, jak będzie mi dane.

Cpt_Spaulding

Cpt Spaulding widać, że horrory Roba Zombiego lubi, Dom 1000 trupòw gorzej niszczy psychikę aniżeli inne horrory azjatyckie.
Polecam też film "Bez Lęku".
Jeden z moich ulubionych.

ObcaFormaBycia

Dom 1000 trupów? Przecież to komedia de facto :)

Cpt_Spaulding

bardziej obleśna komedia aniżeli azjatyckie horrory, ktòre też są obleśne,
z resztą pozostałe filmy Roba Zombiego też są totalnie rozwalone,
no ale jak ktoś lubi takie filmy i to jest czyjś gust niech lubi,
nie będę się wypowiadać na temat, w ktòry się dobrze nie zagłębiłam,
kiedyś lubiłam horrory,
teraz nie oglądam,
czasami takie kròtkometrażowe filmy
oglądam schizowe.

ObcaFormaBycia

Dom 1000 Trupów to bardziej slasher niż horror i utrzymany jest w całkowicie innej estetyce niż horrory azjatyckie. Rob Zombie stworzyl świetny film celowo utrzymany w stylu kina klasy B lat 70-tych. To zabieg celowy, ktory kontynuowal w sequelu "Bękarty diabła". Doskonała ścieżka dźwiękowa i angaż aktorów znanych sprzed 30 lat z takich klasyków jak "Noc żywych trupów", czy "Wzgórza mają oczy", pomijając już genialnego Sida Haiga, króla kina klasy B.

Cpt_Spaulding

https://open.spotify.com/playlist/1OgArb8kqkeqvBPFEdvWHB?nd=1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones