Jeff BridgesI

Jeffrey Leon Bridges

8,2
37 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Bridges

Fil Jeffa Bridges'a. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Najlepszy był oczywiście Big Lebowski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przemek_32

Najlepsze:
"Big Lebowski"
"Fisher King"
"Bez lęku"
"Wspaniali bracia Bakerowie"

Gorsze też się zdarzyły, ale jakiegoś konkretnie złego nie moge sobie przypomniec

Dude_

Najlepszy - "Big Lebowski"
Najgorszy - "Iron man"

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Nie będę oryginalny. Najlepszy był Dude "oddaj mi kasę za dywan" Lebowski!

Mateo_SF

Najlepszy: K-Pax
Najgorszy: Iron Man

Mateo_SF

Najlepsze to ex-aequo "Fisher King" i "Big Lebowski". Naprawdę wyśmienite role. Najgorszego nie wskażę, bo jakoś nie trafiłem na żadną katastrofę z nim.

Mateo_SF

generalnie "koleś" zawsze wnosi "wartość dodaną" do każdego filmu...

best of - How to Lose Friends & Alienate People*
kicha (bardziej ze względu na film niż aktorstwo) - iron man

* mała i milcząca rola lecz cholernie frapująca...po tym właśnie znać kunszt mistrza

Mateo_SF

Najlepszy w jego dorobku jest oczywiście "Ostatni seans filmowy", ale kto dziś jeszcze ogląda tak genialne filmy? :)

Davus

myślę, że tak genialne filmy w dzisiejszych strasznych mrocznych i przede wszystkim bardzo bardzo głupich czasach ogląda już niewiele osób, być może zostaliśmy już sami, ja i autor poprzedniego komentarza na nasz ostatni, ten ostatni seans filmowy

_t4

Niektóre filmy są po prostu mało znane. To tak jak odkryłem "Zakochany bez pamięci". Kupiłem do gazety, ze względu na aktorów i leżało na półce przez rok. bo myślałem, że to jakiś tandeto-romantic. Obejrzałem i się zakochałem w tym filmie.

Bridges. Ja go cienię za parę filmów. Oprócz "Fisher King'a" i "Big Lebowski" lubię czasem wrócić do "Drzwi w podłodze" i "K-Pax'a". O tym, o którym mówicie niestety wcześniej nie słyszałem :-/

Mateo_SF

Z tych co widziałem to chyba role w Krainie traw i Fisher kingu najbardziej mi się podobały, choć przyznam, że w starszych filmach go nie widziałem- będzie trzeba nadrobić:P

Mateo_SF

najlepszy: k-pax, k-pax, k-pax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mateo_SF

najlepszy film: TRON
najlepsza rola w filmie: "The Men Who Stare at Goats" , " How to Lose Friends & Alienate People"

podobał mi się też film "Tucker: The Man and His Dream " ale to raczej z powodu mojej fascynacji motoryzacją bo ogólnie film i aktorstwo niezbyt ciekawe

Mateo_SF

najlepszy oczywiście Big Lebowski ;D

Tom_Spark

Będę oryginalny, dla mnie "Bez Lęku" Petera Weira!

Mateo_SF

Najlepszy - rzecz jasna "Bez lęku". Kosmiczny film i takaż rola.

Najgorszy: "Przeciw wszystkim", "Nadine", "Nazajutrz" (to zaskaujące, bo to filmy bardzo dobrych reżyserów).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones