Jeff BridgesI

Jeffrey Leon Bridges

8,2
37 069 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Bridges

"Ma więcej talentu w jednym palcu niż większość z nas razem wziętych"

Jak dla mnie sporo w tym prawdy.
Niewielu potrafi grać tak jak on w "Fisher King" i "Big Lebowsky"

Kowalblebleble

Eastwood wie co mówi, zresztą kto mu się sprzeciwi po Brudnym Harrym ;) Bridges - genialny aktor, a w formule wymienionych przez Ciebie Lebowskiego, czy Fisher Kinga po prostu przechodzi samego siebie.

Kowalblebleble

Clinton się nie myli. Jeff zachwyca w każdej roli. Osobiscie odkryłamjego ogromny talent po "Tuckerze...", a potem bylo coraz wiecej i wiecej filmow i coraz wiecej i wiecej zachwytu.

AlexDeLarge

Bill Clinton? ;)

R_E_B_E_L

ja mysle iż Hillary xD ( i tak wiadomo ze o Clinta Chodzi )

KrzysiuVelSloneczko

A myślałam za czasów nadrabiania westernów, że oficjalnie to 'boski Clint' lata :D Ile ja się tego naczytałam, przy okazji potomstwa Clinta też. Jak Chuck Norris. Boski Clint to, boski Clint tamto.

Kowalblebleble

Zagrali razem w 'Piorunie i Lekkiej Stopie', to mieli okazję się poobserwować nawzajem. Ciekawy zestaw, Clint jako szczapa i Jeff jako pyza (jak to mówi moja matka).

TangoAndWaltz

To był jeszcze ten moment przed hippisiakowatą urodą Kolesia, z Jeffem o szczenięcej gębie.

TangoAndWaltz

Wręczam Ci nagrodę Złotego Szpadla za odkopanie tematu sprzed 12lat! Nadal tu jestem i mam te same profilowe. Filmu z Jeffem i Clintem nie widziałem ale nadrobię równo za rok, w rocznicę wręczenia Ci nagrody. Congratulacje

Kowalblebleble

Ja dopiero od 2013 tutaj, to marny pikuś. Nie przebiję.

TangoAndWaltz

No to przebiję wszystkich tutaj,
bo mam konto od zeszłego roku czyli rok ciut ponad.

Znałam tą stronę wcześniej,
ale jakoś nie po drodze było mi ocenianie i komentowanie filmòw,
filmy po prostu się oglądało
i potem mòwiło czy warto było
oglądać czy nie, czy strata czasu, czy nie.

ObcaFormaBycia

Jako szczeniara prowadziłam dziennik, gdzie odnotowałam kilka rzeczy rozmarzających, typu 'Przygody Sindbada Żeglarza', ale tutaj można posprawdzać filmografie, co jest cenne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones