Jeff BridgesI

Jeffrey Leon Bridges

8,2
37 184 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Bridges

Aktor wybitny, jest 3000x lepszy od większości ludzi znajdujących się w TOP 100. Ale wielcy znawcy kina zachwycają się Rambo i Comando ;/ szkoda prawdziwych artystów :(

bergkamp89

Jeff jest znakomitym aktorem. Szkoda tylko że nie otrzymał Oscara, ani Złotego Globu.

Pozdro

bergkamp89

To, że ty się nim tak podniecasz, jak klacz owsem nie znaczy jeszcze, że dla każdego jest wybitny. Do samego aktora nic nie mam, ale wkurzają mnie ludzie, którym się wydaje, że mają monopol na wyznaczanie kto jest wybitny, a kto nie ! Nie każdemu się musi podobać i każdy ma prawo lubić gatunek i aktora jaki mu/jej się najbardziej podoba ! I tyle !

cOOba

Ma prawo, ale najpierw musi miec mózg, i umiec z niego korzystac. Bez tego ani rusz...

cOOba

Bergkamp ma sporo racji. Coraz mniej fanów kina, coraz więcej pożeraczy popcornu, żrących wszystko co im marketing do gąb powpycha.

KarolZet

Dlaczego tak znakomity aktor jest na 290 miejscu? Wg mnie powinien być
przynajmniej w pierwszej dwudziestce.

yura

Ale zdajesz sobie sprawe ilu jest wybitnych aktorów a niekoniecznie sa wysoko w słabym rankingu filmwebu np:
James Stewart, Bogart, Clark Gable, Montgomery Clift,Cary Grant
Laurence Olivier, Spencer Tracy, Marlon Brando, Paul Newman, Dustin Hoffman
Henry Fonda, Peter o'Toole, Richard Burton, Jack Nicholson,
Jack Lemmon, Robert de Niro, Al Pacino, Johnny Depp, Edward Norton,
Morgan Freeman,Denzel Waszyngton, Sean Penn, Gregory Peck
Gary Cooper,Gene Hackman, Anthony Hopkins, Michael Caine
Sean Connery, Kevin Spacey, Rusell Crowe, Robin Williams
Jeff Bridges itp
Aktorów swietnych było bardzo duzo

Kojak555

Jak wydłużysz listę aktorów lepszych od Bridgesa do 289 to Twoja argumentacja będzie słuszna. Przepisanie topu filmwebu się nie zda, bo sporo tam aktorów bardziej popularnych niż dobrych.

yura

To proste: Nie gra w filmach dla gimnazjalistów.

KarolZet

A "TRON"? :)

_Garret_Reza_

Dla większości gimnazjalistów to prehistoria i śmieszne bajki zgredów ;-).

KarolZet

Ludzie,nie przesadzajcie.Bridges jest dobrym aktorem i tylko tyle.Nie jest to jakaś wybitna postać kina.Takich,jak on jest wielu.

bergkamp89

Mnie nie przeszkadza oglądanie razem Jeffa i Stallone. Jak trochę wyjść poza spluwy, to Sly propaguje podobne dudeistyczne podejście do życia jak Jeff. Zauważyliście, że nawet jako zabójca Sylvek nie lubi sadyzmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones