PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487478}

Tron: Dziedzictwo

TRON: Legacy
6,6 95 454
oceny
6,6 10 1 95454
5,3 19
ocen krytyków
Tron: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Tron: Dziedzictwo

Jaki jest Wasz najbardziej ulubiony utwór z soundtracku? Mój to ,,Arena", ale także lubię ten z początku napisów końcowych.

ocenił(a) film na 7
Rafalino_1000

Zdecydowanie Derezzed, a w remixie The Glitch Mob to już arcydzieło :D

ocenił(a) film na 8
Jacek_Ziolkowski

Derezzed, ale jeszcze The son of Flynn, End of Line, Arena, The Game Has Changed, Fall... kurde... Ta muzyka jest tak wybitnie nietuzinkowa, tak niepasująca do czegokolwiek, że aż genialna. Niby nie da się jej słuchać, ale tak działa na fale mózgowe, ten ambient... odurzenie gwarantowane

ocenił(a) film na 10
Rafalino_1000

Każdy utwór jest genialny (Soundtrack z Tron'a uważam za najlepszy jaki kiedykolwiek słyszałem, a słyszałem wiele ponieważ się interesuje muzyką filmową) ale najbardziej spodobał mi się utwór : Solar Sailer, Flynn Lives i Disc Wars.

ocenił(a) film na 6
Rafalino_1000

The Game Has Changed. Mroczny, tajemniczy, a jednocześnie niesamowicie dynamiczny utwór. Zaraz po nim The Fall i C.L.U.

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

End of line, Rinzler i Disc Wars <3

Rafalino_1000

Overture, Encom Part II, The Son of Flynn, Recognizer, Rinzler, The Game Has Changed, Arrival, Victory, Flynn Live, C.L.U

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

Ja odkryłem i pokochałem Daft Punk dzięki End of Line.

użytkownik usunięty
Rafalino_1000

Outlands

Rafalino_1000

end of line, solar sailor, tron legacy,
w sumie to kazdy jest swietny, wszystko zalezy od tego w jakim jestem nastroju

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

dereezed i end of line

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

Overture , The Grid , The Son of Flynn

Rafalino_1000

Cały soundtrack jest świetny, ale Outlands w wersji Extended Edition lub z wersji Part I & II wbija w fotel przy odsłuchiwaniu. Na uwagę zasługuje The Grid, który bez recytacji wykorzystywany był w produkcjach Discovery, Planete, National Geographic oraz reklamie Audi. Zresztą BMW też sięgnęła po któryś utwór, ale nie pamiętam który.

Rafalino_1000

Sea of Simulations i Legacy Theme

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones