PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490840}

Szalone serce

Crazy Heart
7,1 15 562
oceny
7,1 10 1 15562
6,3 7
ocen krytyków
Szalone serce
powrót do forum filmu Szalone serce

W pewnym momencie myślałam, że film skończy się śmiercią Otisa lub Jean. Wydawało mi się, że Otis po zgubieniu Buddy'ego w barze, z rozpaczy zapije się na śmierć. Jeśli chodzi o Jean to myślałam, że ukrywa jakąś chorobę bo bardzo ostrożnie wchodziła w związek z Otisem. Jednak film się zupełnie inaczej skończył. Oczywiście mnie też dziwi postawa Jean, która nie dała szansy Otisowi ani sobie na szczęście. Z drugiej strony jednak dała Otisowi siłę i motywację - dla niej poszedł na odwyk, dla niej chciał się zmienić i w końcu pod jej wpływem napisał piękną piosenkę. Ale mimo wszystko uważam, że powinna mu wybaczyć. Jeden wypadek nie powinien wszystkiego przekreślać-był jak uderzenie w głowę dla Otisa, zrozumiał co musi zrobić. Ale miejmy nadzieję, że będzie to dla niego początek nowego życia, także na scenie...

ocenił(a) film na 8
Vinga2312

Ja myślę, że ona po prostu nie wierzyła, że Blake się rzeczywiście zmienił. Sądziła, że poszedł na odwyk pod wpływem impulsu, wywołanego utratą Jean, a gdy do siebie wrócą, gdy znów nastąpi mała stabilizacja, Blake wróci do picia. I... kto wie, może by i tak było. Może - paradoksalnie - odmowa Jean była tym, czego Blake potrzebował. A potem, cóż, Jean kogoś poznała, Blake zaczął odnosić sukcesy. W pewnym momencie życia byli dla siebie bardzo ważni, oboje coś z tej relacji wynieśli, dla Blake'a był to punkt zwroty życia. To dużo, więcej niż niektórzy otrzymują w stałych, długoletnich związkach. :)

W tym filmie podoba mi się właśnie brak typowo hollywoodzkiego happy endu. To znaczy ten happy end jest, ale nie taki, jakiego większość by się spodziewała. :)

ocenił(a) film na 6
Diana

To prawda...troche smutno, troche zal, ze nie wyszlo, ale tez uwazam, ze dobrze, ze nie bylo tego hollywoodzkiego happy endu, bo wydawaloby sie to takie banalne, a przeciez w zyciu rzadko tak sie wszystko idealnie uklada...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones