PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506212}

Prawdziwe męstwo

True Grit
7,2 77 249
ocen
7,2 10 1 77249
7,5 33
oceny krytyków
Prawdziwe męstwo
powrót do forum filmu Prawdziwe męstwo

Film mi się podobał, miał dobry klimat, świetną grę aktorską, ciekawą fabułę. Jedyne, co mnie całkowicie rozczarowało, to zakończenie. Nic nie wnoszące spojrzenie 25 lat później. Kompletnie nie rozumiem, co miało na celu. Bardzo słabe. Jak dla mnie film spokojnie mógł się zakończyć w momencie dotarcia po pomoc po ukąszeniu dziewczyny przez węża. Byłoby przynajmniej w miarę spójnie.

EvilS

Masz racje, zakończenie też mnie zaskoczyło. Gdyby nie to zakończenie byśmy pomyśleli, że Mattie ocalała i była szczęśliwa lecz jednak te wydarzenie wywarły na niej "piętno". Chciano pokazać, że Mattie nigdy nie wróciła do normalnego życia, że nie zawsze życie jest idealne.

seniorita_nora

Prawdopodobnie i tak nigdy nie wróciłaby do normalnego życia, skoro ktoś bezsensownie zamordował jej ojca. Więc to zakończenie tak czy siak nic nie wnosi. Nie odnoszę wrażenia, że przygoda z jej udziałem miała jakoś mocno ją piętnować, ja raczej widzę to tak, że cała ta akcja mszczenia ojca sprawiała jej też masę frajdy. W końcu dziewczynki w jej wieku, w tych czasach, o takiej przygodzie mogły sobie pomarzyć.

EvilS

Frajdy, którą przypłaciła utratą ręki. Super sprawa...

ocenił(a) film na 8
biedny_misiu

Utrata ręki, widok morderstw, strzelanin, odcinania palców, widok kilku trupów, rozwalenie gościa ze strzelby, ukąszenie przez węża wyłażącego z poczerniałych kości trupa, bójka z bandziorem próbującym poderżnąć jej gardło, zastrzelenie na jej oczach konia z którym przeżyła całą wyprawę... frajda jak cholera. My tego, biedny_misiu, chyba nie doceniamy...

Dentarg

Hehe na to wygląda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones