PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8679}

Piorun i Lekka Stopa

Thunderbolt and Lightfoot
6,8 2 245
ocen
6,8 10 1 2245
6,7 3
oceny krytyków
Piorun i Lekka Stopa
powrót do forum filmu Piorun i Lekka Stopa

Pytanie jest dosyć proste. Zastanawia mnie dlaczego nikt go nie zadał na tym forum. Chociaż z tego co widzę, ten film ma zaledwie 5 tematów. Bardzo dziwne jeśli chodzi o film z Easwoodem, no ale do rzeczy:

Dlaczego Lightfoot na koniec wykitował? W filmie nie jest to wyjaśnione ale czy odpowiedź jest napisana w jakiejś recenzji, albo udziela jej jakiś twórca filmu?
Przychodzi mi tylko do głowy do, że został pobity ale ludzie nie raz dostają wycisk i jakoś przeżywają. Dziwi mnie to trochę. Może dostał wstrząsu?

Po za tym film ma wiele ciekawostek i niedomówień, które świadczą raczej na korzyść filmu. W dzisiejszych czasach każdy chce mieć wszystko na talerzu a najlepiej by było żebyśmy poznawali myśli wszystkich bohaterów (czyżby twórcy już nie liczyli na inteligencję widza?). Heh może moje pytanie jest zbyt prymitywne ponieważ wywodzi się wręcz z natarczywej chęci poznania wszystkiego w dzisiejszych filmach, które nie kryją za sobą tajemnic i można przy nich spokojnie wyłączyć myślenie.

ocenił(a) film na 7
skt84

Tak mi się wydaje, że to jednak skutek pobicia, coś mu się musiało wtedy poważnego stać, takie życie. Cóż z kolei tego co go tak urządził nieźle potraktował pies, który go w sumie rozpruł, trochę sprawiedliwości jednak jest ;)

ocenił(a) film na 8
skt84

Z pewnością przyczyną śmierci był wstrząs mózgu.

ocenił(a) film na 7
skt84

Widziałeś jak Lekka Stopa reagował na uderzenia. Po prostu był słabo zbudowany, na pewno zginął przez pobicie.

ocenił(a) film na 7
doliwaq

obrażenia wewnętrzne, wykończyły go powoli, ale skutecznie...a film świetny, trochę kino drogi, trochę komedia sensacyjna, godne polecenia na czas wolny

ocenił(a) film na 9
skt84

drętwienie lewej części ciała wskazywałoby na jakiegoś rodzaju wylew, krwiak w mózgu, ale nie wiem nie jestem lekarzem :)

ocenił(a) film na 9
powrot_glodzilli

Powrót ma rację. Pod koniec filmu ewidentnie widać, że miał sparaliżowaną część ciała. Kiedy mówi ostatnie słowa wyraźnie widać, że z jego ustami jest coś nie tak. WIELKI szacun dla Jeffa. To wyglądało na prawdę realistycznie.

ocenił(a) film na 6
Elzowczyna

bo mu znieczulili czesc geby. to chemia, nie aktorstwo.

schiz

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

ocenił(a) film na 9
max_38

To neokid nawet nie wystawił oceny filmowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones