PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490321}

Człowiek, który gapił się na kozy

The Men Who Stare at Goats
6,3 74 343
oceny
6,3 10 1 74343
5,9 22
oceny krytyków
Człowiek, który gapił się na kozy
powrót do forum filmu Człowiek, który gapił się na kozy
ocenił(a) film na 8
Berith7777

Nikt Ci przez tyle czasu nie odpisał :-(
Tak widzę po komentach i średniej ocenie, że ten film mało komu przypada do gustu, mnie przypadł i to bardzo, widziałem go już 3 razy, a technika skrzących się oczu miażdży :-) Być może to jest zbyt absurdalny humor dla niektórych, ale wiadomo - gust to gust.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
Dark_Wotisuwin

Zapomniałem juz o tym temacie;)Najwidoczniej mało ludzi o poczuciu humoru ansurdu ogladało ten film skoro taka niska ocena.Mnie scenariusz rozwalił;)Mam pytanie:próbowałes techniki "skrzacych oczu"?heheheheh.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Raz czy dwa zdarzyło mi się spróbować tej sztuczki Jedi z przechodzeniem przez ścianę. To było po, że tak to ujmę, spożyciu pewnej liczby magicznego napoju Jedi. Można go kupić w zwykłym sklepie spożywczym w półlitrowych butelkach bądź też puszkach. Kiedy opróżnisz odpowiednią ilość takich butelek jesteś już gotów sprawdzić swą moc Jedi w kontakcie ze ścianą. Ostrzegam jednak, pojedynek to niełatwy, a ja go przegrałem. Nie jest wykluczone, że jeszcze podejmę kolejne podobne próby, być może spróbuję je wtedy wspomóc techniką skrzących się oczu, prawdziwy Jedi nigdy się nie poddaje!

ocenił(a) film na 8
Dark_Wotisuwin

Hehehehehe.

ocenił(a) film na 2
Dark_Wotisuwin

potwierdzam hehe :)

ocenił(a) film na 8
Dark_Wotisuwin

Mój Bohater! Choćby wiatr wiał w oczy, a butelka była pusta, trzeba walczyć, trzeba walczyć!

ocenił(a) film na 8
zombiecamel

Otóż to, toć cały nasz żywot to jedna wielka walka, nie wolno się poddawać, trzeba walczyć niczym Jedi!

ocenił(a) film na 10
Berith7777

true jedi ;D

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
Berith7777

heheh mi się podobał ten film, pełen nietuzinkowego humoru, a Clooney i jego kwestie były genialne ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones